15 Adım Kontrolü

15 Adım Kontrolü

Araçlarınızın ne kadar sağlıklı çalıştığını görmeniz için markası ve modeli ne olursa olsun 15 adım kontrolü ile ilgili hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Araçlarınızın ne kadar sağlıklı çalıştığını görmeniz için markası ve modeli ne olursa olsun 15 adım kontrolü ile ilgili hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Servislerimizle iletişime geçerek bu hizmetleri nasıl alabileceğinizi ve hangi kontrollerin bu kapsamda yer aldığını öğrenmeniz mümkündür. Tüm bu süreçlerde yanınızda olarak güvenli adımları atmanıza destek olan profesyonel kadromuzun yardımını alabileceksiniz. Deneyimli kadromuzun sunacağı hizmetler sayesinde 15 adımda tüm kontrollerin gerçekleşeceğini görebilecek ve en uygun fiyat garantisiyle tanışacaksınız. Emniyetinizi sağlamak üzere özenli çalışan ve gece, gündüz demeden hizmet sunmaya devam eden oto servis firmamıza ulaşarak randevularınızı oluşturabilirsiniz. En cazip sonuçları elde edebilmek için bakım işlemlerini ihmal etmemelisiniz. Araçların vazgeçilmez parçaları üzerinde gerçekleştirilecek düzenli kontroller ile her yönden ayrıcalıklı olabilirsiniz. Ümraniye araç bakım servisi olarak 15 adım kontrolü işlemleriniz özenle yapılır.

15 Adım Kontrolü Kapsamı Nedir?

Araçlarınızın markasına ve modeline göre planlamalar gerçekleştirilecek olan 15 adım kontrolü ile ilgili kapsamlar netleşecektir. Buna göre kaç km'de olduğunun yanıtını aktarmanızla birlikte sinyal, silecek, radyo, aydınlatma ve korna gibi çeşitli parçalar elde geçecektir. Bilgisayarlı arıza tespit sistemleri sayesinde tüm parçalar taranarak sorunla anında yansıtılmaktadır. Aynı şekilde motor bölümünde de yapılacak taramalar ile eksiklerin ve arızaların giderileceğini vurgulamaktayız. Ayrıca sıvıların kontrolü, kayışların ve lastiklerin incelenmesi, fren ve balata kontrollerinin yapılması, kaçak kontrolleri ile süspansiyon sistemi arızaları ile ilgili kontroller bu kapsamda değerlendirilmektedir. Genel kontrollerde ise hortumlar ve elektrik tesisatları ile ilgili işlemler sonuçlandırılmaktadır. Yürür aksamlardaki tüm arızalar ve sorunlar bu hizmetler sayesinde tespit edilmektedir.15 adım kontrollerinizi Ümraniye egzoz emisyon servisinde yaptırabilirsiniz.

15 Adım Kontrolü Hangi Sorunları Önler?

Büyük yatırımları yaparak elde ettiğiniz araçlarınızda meydana gelen sorunların can sıkıcı olacağını göz ardı etmemelisiniz. Bu nedenle bakım zamanlarını planlayacak olan oto servis ekiplerimize başvurmanız tavsiye edilmektedir. Böylece gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz araçlarınızda pek çok sorunun önleneceğini aktarıyoruz. Yakıt kullanım seviyenizin azalması ve alacağınız mesafenin ise tam aksine çoğalması için tedbirlerin alınacağını aktarmaktayız. Aracınızın hak ettiği bakımdan geçebilmesi için önemli olan 15 adım kontrolü ile ilgili tercihlerde bulunabilirsiniz. Araçlarınızın giderek kötüleşmesine ve sizi yarı yolda bırakacak hale gelmesine neden olan arızaların tespit edileceğini belirtiyoruz. Ümraniye Periyodik Araç Bakımı işlemleriniz için sitemizden hızlı randevu oluşturarak Ümraniye egzoz emisyon çalışmalarınız ise sorunsuz yürütlmektedir.

İlgili Konular

Abs Beyni Tamiri

Abs Beyni Tamiri

Rehbere git

Katalizör Arızası

Rehbere git
Katalizör Arızası
Benzinli Araba Kaç Bin KM’ de bakım yapılır?

Benzinli Araba Kaç Bin KM’ de bakım yapılır?

Periyodik bakımların düzenli olarak yapılması aracın performansı ve uzun ömürlü olması açısından son derece önemlidir. Kilometrelere göre yapılan bu bakımların düzenli olarak takip edilmesi gerekir. Araç belirlenen kilometreyi doldurmadığı takdirde yıl içerisinde bir defada olsa periyodik bakıma girmelidir. Bu oluşabilecek sorunların tespiti açısından son derece önemlidir. Bunun yanında benzinli araçlar;

Rehbere git

Ağır Bakımda Araçta Neler Değişir?

Ağır bakım, aracı detaylı olarak incelemeye almaktadır. Bu bakım sırasında; 1. Araç genel bir bakıma sokulur. Silecekler, far ayarları diğer ayarlar kontrol edilir. 2. Aracın fren balatalarının kontrolü sağlanır, değiştirilir, 3. Fren diskleri kontrol edilir. 4. Balata ve debriyaj seti kontrol edilir.

Rehbere git
Ağır Bakımda Araçta Neler Değişir?