Elektronik Arıza Tespiti

Elektronik Arıza Tespiti

Araç sistemlerinin modern hale gelmesiyle birlikte sorunların anlaşılması ve hata kodlarının ne anlama geldiğinin öğrenilmesi zaman alacaktır.

Bu nedenle işini bilen, teknolojik cihazlarla ve elektronik arıza tespiti yapan firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. En son teknolojiyle çalışmakta olan firmalarımız ile size en yakın servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İşlerinizi çok daha kolay ve pratik hale getirmek için bilgisayarlı ortamlarda elektronik arıza tespiti gerçekleştiren uzman kadromuzun desteğini alabilirsiniz. Tüm kontrolleri gerçekleştirdikten sonra arızalı parçaların tespitini ve tamirini yapan firmalarımıza başvurabileceksiniz. Uzun yollarda dahi rahat edebilmek ve konforlu bir şekilde yol alabilmek için mutlaka bu işlemlerden faydalanmanız gerekecektir.

Oto Elektrik Arızalarını Bilgisayarlı Tespit

Araçlarınızı bilgisayarlı ve elektronik arıza tespit programlarına bağlayabilmek için bir adet uzatma kablosuna ihtiyacınız olacaktır. Bu sayede bilgisayar ve araç arasındaki bağlantıyı kurabilir ve tüm kontrolleri hızla gerçekleştirebilirsiniz. Taramaların yapılması için başlatılacak olan programda arıza kodlarına ve sorunlu bölgelere yönelik işlemlere yer verilecektir. Bu sorunların giderilmesiyle birlikte göstergelerin arıza sinyali veren ışıklarının artık yanmayacağını görebilirsiniz. Mekanik sistemlerde, motorda, elektronik parçalarda veya fren sisteminde meydana gelen ve hayati risklere yol açan arızalardan kurtulabilmek için hemen arayabilirsiniz. Tüm sorunlardan sıyrılmanıza ve aracınızı güvenli bir şekilde kullanmanıza olanak verileceğinin altını çizmekteyiz. Teknolojik ve modern hizmetlerden en uygun fiyat garantisiyle faydalanabilmek için bir telefon uzağınızda olan servislerimizi arayabilirsiniz.

Oto Elektronik Arızalar Nasıl Tespit Edilir?

Araçlarınızı kullanırken veya uzun bir süre garajda beklettiğinizde gösterge panelinde bazı işaretler çıkabilir. Bu durumda aracınızın hangi parçalarının arızalandığını size haber verecektir. Ancak bazı durumlarda işaret vermeden de çeşitli sistemlerinde problemler oluşabilir. Bu gibi durumların tespit edilmesi ve hemen tamiratların gerçekleşebilmesi için elektronik sistemli arıza tespitleri yapılmaktadır. Elektrik sisteminde, süspansiyonlarda, motorda ve daha pek çok alanda teknik açıdan incelemelere yer verilecektir. Hazırlanacak raporlarda hangi parçanın arızalı olduğu ve değişmesi gerektiği gibi detaylara yer verilecektir. Sorunların neden kaynaklandığını çözecek deneyime sahip olan ustalarımız ile orijinal yedek parça değişimleri sizleri bekliyor olacaktır. Ümraniye elektronik arıza tespiti işlemleriniz için sizlere Bosch garanti ve güvencesini sunmaktayız. Ümraniye periyodik araç bakımı işlemleriniz için ise bizlere ulaşabilirsiniz.

İlgili Konular

Abs Beyni Tamiri

Abs Beyni Tamiri

Rehbere git

Katalizör Arızası

Rehbere git
Katalizör Arızası
4 Mevsim Lastik Kış Lastiği mi?

4 Mevsim Lastik Kış Lastiği mi?

Kış mevsimi zorlu hava şartlarıyla bilinmektedir. Bu hava şartlarını kaldırmak için kış lastiği üretilmiştir. Kış lastikleri bahar aylarında kullanılmamaktadır. Bunun sebebi lastiğin yapısında bulanan çekiş gücüdür. Yaz aylarında bu güç yakıt tüketimini artırmaktadır. Virajlı ve kaygan yollarda aracı savrulmaya ve hatta takla atmaya kadar götürmektedir. Bu sebeple kış lastiğinin yaz aylarında takılması doğru değildir.

Rehbere git

Lastik Hava Basıncı Tablosu

Rehbere git
Lastik Hava Basıncı Tablosu