Motor Bakım & Onarım

Motor Bakım & Onarım

Araçlarınızın yapısının giderek teknolojik hale gelmesiyle çeşitli aksamlarında da revizyon yapılması gerekebilir.

İç yapılarında yer alan en önemli sistemlerden birisi olarak motor bölümünü belirtebiliriz. Bu bölümde meydana gelen arızalar veya yıpranmalar nedeniyle pek çok parça olumsuz etkilenecektir. Daha az enerji harcanmasının yakıt tasarrufu açısından önemli olduğunu vurgulayabiliriz. Bu anlayışla harekete geçen servislerimiz sayesinde tamirat, bakım ve onarım gibi çeşitli aşamalarda muhteşem destekleri almaya başlayabilirsiniz. Arızalanan parçaların tespit edilmesinde ve hızla onarılmasında profesyonel çözümler sizler ibekliyor olacaktır. Oldukça disiplin ve tecrübe gerektiren Motor bakım & onarım hizmetlerinde öncü olan firmamızı arayarak randevularınızı oluşturabilirsiniz. Tecrübelerinden ve bilgi birikimlerinden faydalanmanız durumunda motor parçalarının daha sağlıklı ve uzun ömürlü olacağını görebileceksiniz. Ümraniye yağ filtre değişimi için en uygun yer olan Oğuşlar Otomotiv sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Motor Arızaları Belirtileri Nelerdir?

Motora gaz vermeniz halinde duraklamaların olması ya da anormal derecede rahatsızlık veren seslerin çıkması durumunda motor arızalarının meydana gelmiş olacağını unutmamalısınız. Bujilerin ıslanmış ya da kirlenmiş olmasından, tırnakların arasındaki mesafelerin artmasından, ateşleme sisteminde kapasitenin kalmamasından ya da çeşitli parçaların arızalanmış olmasından kaynaklanan bu tür durumlara karşı hemen çözüm bulabilirsiniz. Kapış sistemindeki sorunların tespiti, şamandıra arızalarının ortaya çıkması, yakıt pomlası basıncında düşüş meydana gelmesi veya vakum kanallarının tıkanmış olmasından dolayı yaşadığınız sıkıntılarda hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Kapış pompasında yer alan piston veya diyafram gibi parçaların delinmesi durumunda hızlıca çözüm üreten adresimizle hareket edebilirsiniz.

Motor Arızalarının Tespiti ve Tamiri

Yeni nesil otomobillerde geliştirilmekte olan motor aksamlarının kendilerine özgü belirtileri ve arızaları olabilir. Karmaşık gibi görünse de işin profesyoneli olan kadrolar sayesinde problemlerin hızla çözüme ulaştırılacağını belirtmekteyiz. Sizler de teknolojik sistemlerle çalışan ve arızaları bilgisayarlı ortamlarda tespit etmeyi başaran güvenilir ve dürüst ekiplerimizin desteğini alabilirsiniz. Bu sayede sorunlarınızın en kısa sürede yok edileceğini görmüş olacaksınız. Üstelik ekonomik açıdan da bütçelerinizle dost teklifleri alabileceksiniz. Olumlu sonuçları görebilmek ve en kısa sürede çözümlere ulaşabilmek için size en yakın konumda ve işinin ehli olan ustalarımıza başvurmayı unutmayın.Motor bakım ve onarım işlemlerinde öncü olan servislerimiz bir telefon kadar uzağınızdadır. Ümraniye motor bakım onarım servisi olarak sizlere Bosch kalitesiyle servis hizmeti sunmaktayız.

İlgili Konular

Lastik Hava Basıncı Tablosu

Lastik Hava Basıncı Tablosu

Rehbere git

Katalizör Arızası

Rehbere git
Katalizör Arızası
Ağır Bakımda Araçta Neler Değişir?

Ağır Bakımda Araçta Neler Değişir?

Ağır bakım, aracı detaylı olarak incelemeye almaktadır. Bu bakım sırasında; 1. Araç genel bir bakıma sokulur. Silecekler, far ayarları diğer ayarlar kontrol edilir. 2. Aracın fren balatalarının kontrolü sağlanır, değiştirilir, 3. Fren diskleri kontrol edilir. 4. Balata ve debriyaj seti kontrol edilir.

Rehbere git

Otomobil Şanzıman Beyni Arızası Belirtileri

Rehbere git
Otomobil Şanzıman Beyni Arızası Belirtileri