Oto Elektrik & Elektronik

Oto Elektrik & Elektronik

Araçların sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayan sistemler arasında elektrik & elektronik parçaları yer almaktadır.

Bu parçaların gözden geçirilmesine ve kontrollerinin periyodik olarak tamamlanmasına olanak veren ekiplerimizi arayarak randevularınızı oluşturabilirsiniz. Bu sayede hangi parçalar üzerinde inceleme yapılacağını da öğrenebileceksiniz. Son teknolojik yeniliklere göre bilgisayarlı ortamlarda arıza tespiti ve giderimi için hizmet vermeye devam eden ekiplerimiz ile tüm sorularınızın yanıt bulacağını aktarıyoruz. Sorunlarınızın hızla giderilmesini sağlayacak olan servislerimiz sayesinde ihtiyaçlarınızın karşılanacağını görebileceksiniz. Araçlarınızda elektrik ihtiyacını karşılayan akü ve diğer parçalarla ilgili tüm taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Telefonla, Whatsapp üzerinden veya online olarak ulaşabileceğiniz firmamızdan elektrik ve elektronik sistemleri hakkında bilgileri alabilirsiniz. Ümraniye oto elektrik servisimiz hizmetinizde.

Elektrik Sistemleri Parça Değişimi

Arızaların tespiti sonrasında arıza giderme çalışmaları çok daha kolay yapılabilmektedir. Elektrik sistemleri içinde bulunan malzemeler arızalanırsa çoğu zaman tamir yerine parça değişim çalışması önerilir. Değişen parça ile sistemi yenilemek ve onun düzenli biçimde çalışmasını sağlamak daha kolay olur. Ümraniye oto elektrik servisi bünyesinde öne çıkan hizmetler elektrik sistemine ait işlemleri ve avantajlı sonuçlarını ortaya koymuştur. Tedarik konusunda uzman olan servis kaliteli parçalarla değişimin daha olumlu sonuçlarını ortaya koymuştur. Her bir malzeme ve parça uzun süre dayanıklılığı ve sorunsuz çalışan bir sistemi işaret etmektedir. Araç kalitesine ve yol güvenliğine vurgu yapan servisimiz aracınızın her türlü ihtiyacını en kaliteli seçeneklerle karşılamaya özen göstermiştir. Daha sağlıklı çözümleri oluşturabilmek için yedek parça konusunda her zaman daha güvenilir örnekler öne çıkmış ve size sunulmuştur.
 
Araç eksiklerini karşılamada son derece etkin bir servisiz. Sahip olduğumuz teknoloji müşterilerimiz için önemli fırsat ve kolaylıkları sembolize etmektedir. Kablo düzenekleri elektrikli sistem ve parçalar, araçlar için büyük önem taşır. Bu tür parçaların verimli kullanımı için çok emek verdik ve personelimiz bu konuda özenle çalışıyor. Far ayarının olmaması veya aracın herhangi bir lambasının yanmaması büyük sorun olurdu. Bu tip sorunlarla uğraşmamanız için servisimiz en donanımlı hizmetleri hazırlayıp uygulamak durumundadır. Değişmesi gereken her bir parça ise tarafımızdan hazırlanıp değiştirilmektedir.
 

Elektrik Sistemleri Kontrolleri

Elektrik enerjisinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını ve tekrar elektrik enerjisine dönüştürülerek, alıcılara iletilmesini sağlayan akü sayesinde araçların verimli şekilde çalıştıkları görülmektedir. Marşa bastığınız andan itibaren hiçbir sorun yaşamadan çalıştırdığınızda, aracınızda akü problemlerinin yaşanmadığını düşünebilirsiniz. Ancak belirli periyodik bakımlar sayesinde akülerin uygun seviyelerde olup olmadığı kontrol edilecektir. Bununla birlikte kapağında herhangi bir çatlak veya delik varsa hemen tamiratlar gerçekleştirilecektir. Kutup başlarındaki erimelerin tespiti, tozdan kaynaklı tıkanıklıkların tamiri ve elektrolit seviyelerinin tespiti gerçekleştirilecektir. Bu hususlarda testlerden faydalanabilir ve diğer alanlarda da sorularınızı yöneltebilirsiniz. Elektronik sistemlerde alternatörlerin bakım ve kontrolleri de tam olarak yapılmalıdır. Aynı zamanda araçlarda elektronik sistemlerin bakımı söz konusu olduğunda sigorta, röle ve marş kontrollerinin de dahil olacağını belirtmekteyiz. En kaliteli hizmeti Ümraniye oto elektrik servisimizde alabilirsiniz.

Elektrik Sistemleri Arıza Tespitleri

Araçların çalışmasına etki eden elemanların Ümraniye elektrik ve elektronik servisi olarak parçalardan oluştuğunu belirtebiliriz. Klimaların çalışması, aydınlatma ve far sistemlerinin kullanılması, elektrik ihtiyacının giderilmesi ve akü problemlerinin yok edilmesi için gerekli titizliğin gösterileceğini vurgulamaktayız. Araçların bu tür problemler nedeniyle hareketsiz hale gelmesini istemiyorsanız, en kısa zamanda servislerimize ulaşabilirsiniz. Radyoların, saatlerin, alarmların veya navigasyon gibi özelliklerin sorunsuz biçimde çalışmasının bu sayede mümkün olacağını göreceksiniz. Elektronik parçaların gücünü temin etmesinde gereksinim duyulan kısımlarla ilgili sorunlarınızı hemen iletebilirsiniz. Herhangi bir darbeden ya da erimeden kaynaklı sorunlar oluştuğunda hızlı çözümleri elde edebileceksiniz. Kısa devre gibi şikayetleri yaşamamak için periyodik bakımları almalısınız.

İlgili Konular

Abs Beyni Tamiri

Abs Beyni Tamiri

Rehbere git

Lastik Hava Basıncı Tablosu

Rehbere git
Lastik Hava Basıncı Tablosu
Benzinli Araba Kaç Bin KM’ de bakım yapılır?

Benzinli Araba Kaç Bin KM’ de bakım yapılır?

Periyodik bakımların düzenli olarak yapılması aracın performansı ve uzun ömürlü olması açısından son derece önemlidir. Kilometrelere göre yapılan bu bakımların düzenli olarak takip edilmesi gerekir. Araç belirlenen kilometreyi doldurmadığı takdirde yıl içerisinde bir defada olsa periyodik bakıma girmelidir. Bu oluşabilecek sorunların tespiti açısından son derece önemlidir. Bunun yanında benzinli araçlar;

Rehbere git

4 Mevsim Lastik Kış Lastiği mi?

Kış mevsimi zorlu hava şartlarıyla bilinmektedir. Bu hava şartlarını kaldırmak için kış lastiği üretilmiştir. Kış lastikleri bahar aylarında kullanılmamaktadır. Bunun sebebi lastiğin yapısında bulanan çekiş gücüdür. Yaz aylarında bu güç yakıt tüketimini artırmaktadır. Virajlı ve kaygan yollarda aracı savrulmaya ve hatta takla atmaya kadar götürmektedir. Bu sebeple kış lastiğinin yaz aylarında takılması doğru değildir.

Rehbere git
4 Mevsim Lastik Kış Lastiği mi?