Ümraniye Bmw Oto Servisi

Ümraniye Bmw Oto Servisi

İstanbul Ümraniye içerisinde bulanan BMW oto servisi, araca kaza veya arıza anında ihtiyaç duyacağı her türlü hizmeti sunarak onarımlarından sorumlu yetkili servistir. Servise gelen araç, yetkililer tarafından ayrıntılı bakıma tabi tutulmaktadır. Servisin vermiş olduğu bakımlar;
ü  Motor bakımları
ü  Elektrik aksan
ü  Filtre ve akü
ü  Lastik değişimi
ü  Kış bakımı
ü  Bahar bakımı
ü  Periyodik bakım
ü  Yedek parça
ü  Mekanik bakım
ü  İç ve dış genel bakım
Oto aksesuar

Ümraniye Bmw Oto Servisi

Ümraniye BMW Oto Servis Ücreti

Ümraniye BMW Oto Servis Ücreti

Servis, birçok araç bakım ve onarım alanında yetkin bir şekilde hizmet vermektedir. Bu hizmetler, birbirinden farklı çalışma şekli ve farklı ekipmana sahiptir. Bu sebeple, arıza ve hasarlar için kullanılan materyaller değişiklik göstermektedir. Örneğin; sadece filtre temizliği yaptırmak için servise bir araç geldi. Ancak uzmanlar tarafından aracın filtresinin temizlenmesinden ziyade değiştirilmesine karar verildi. Bu gibi durumlar araç sahibi için ekstra ücret demektir. Bu sebeple araç öncelikli olarak genel bir bakıma tabi tutulmalı ve tespitler yapıldıktan sonra araç sahibine fiyat bilgisi verilmelidir. Servis ücretleri ile alakalı ayrıntılı bilgi için servise başvurulmalıdır.

Ümraniye BMW Oto Servis Ücreti

Ümraniye BMW Periyodik Bakım

Ümraniye BMW Periyodik Bakım

Bir aracın belirli aralıklarla alması gereken bakıma periyodik bakım denir. Periyodik bakım sayesinde araç düzenli aralıklarla ayrıntılı bir incelemeye tabi tutulur. Bu inceleme ile araçlarda oluşmuş veya oluşabilecek sorunlar gün yüzüne çıkar. Aracın yıl içerisinde düşen enerjisi bu bakım sayesinde geri kazandırılır.
Periyodik bakım yapılma aralıkları araç km sine göre belirlenmektedir. BMW araç için 10/15 bin taban olarak belirlenmekte ve sonrası için her 20 bin km bir tekrar edilmektedir. Bazı araç sahipleri bu km yıl içerisinde dolduramamaktadır. Bu gibi durumlarda yıl içerisinde mutlaka bir defa da olsa periyodik bakım yapılmalıdır. Ümraniye araç tamir servisi işlemlerinizi titizlikle yürüterek sizlere ümraniye oto elektrik ve elektronik servisleri içerisinde en kaliteli servis hizmetini sunmaktayız.

Ümraniye BMW Periyodik Bakım

En Yakın BMW Oto Servis

En Yakın BMW Oto Servis

Yeni nesil araçlar, eski araçlara göre karmaşık sistemli olabilmektedir. Özellikle elektrikli araçlar için servis bulmak daha zordur. Bu anlamda güven vermeyen ve marka-model bilgisi olmayan bir servise araç teslimi yapılmamalıdır. En ufak bir kaza veya arıza anında en yakın BMW oto servise başvurulmadır. Ümraniye oto sanayi ihtiyaçlarınızda ise servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

En Yakın BMW Oto Servis