Ümraniye Kia Servis

Ümraniye Kia Servis

Ümraniye Kia servis, İstanbul içerisinde bulanan ve araçların iç ve dış ihtiyacı olan birçok hizmeti sağlayan yetkili firmadır. Firma geniş bir hizmet alanına sahiptir. Servis içerisinde verilen hizmetler;

  • Bahar bakımı
  • Kış bakımı
  • Periyodik bakım
  • Motor bakımı
  • Akü
  • Elektrik bağlantıları
  • Mekanik bağlantılar
  • İç ve dış bakımlar
Ümraniye Kia servis, araçlara yedek parça ve oto aksesuar hizmeti de vermektedir.

Ümraniye Kia Servis

Ümraniye Kia Servis Ücreti

Ümraniye Kia Servis Ücreti

Ümraniye Kia servis, aracın ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet veren geniş bir servistir. Durum böyle olunca servise gelen araçlarda, konu bakımından çeşitlilik göstermektedir. Hizmet veren her alanın uzmanı ve kullanılan ekipmanı farklıdır. Bu fark servis ücretlerinde de kendini göstermektedir. Servise motor için gelen bir araç ile klima bakımı için gelen bir aracın hizmet ücreti bir olmamaktadır. Bunun yanında servis, aracın sorununu bilmeden her hangi bir ücret belirtmez. Servise gelen aracın gerekli bakımları yapılarak sorunu tespit edilir. Uzman yetkili kişi, yapılacak işlemleri ve fiyatı en son belirtir. Hizmet ücretleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye servis üzerinden ulaşılabilir. 

Ümraniye Kia Servis Ücreti

Ümraniye Kia Servis Yedek Parça

Ümraniye Kia Servis Yedek Parça

Yedek parça, aracın bir hasar sonucu veya keyfi olarak değiştirilecek parçaların genel adıdır. Yedek parçalar, araç ile uyumlu olarak takılan parçalardır. Araca uyumlu olmayan parçanın takılması, aracın performansını olumsuz anlamda etkilemektedir. Bu sebeple uyumlu parçaların tercih edilmesine dikkat edilmelidir. Yedek parça ile alakalı en önemli konu, firma standartlarının belirlemiş olduğu özellikte orijinal parçanın takılmasıdır. Orijinal olmayan yedek parçaların araca takılması, aracı satarken değer kaybetmesine yol açmaktadır. Bu sebeple kaliteli ve orijinal bir servisten yedek parça tercihi yapılmalıdır. Konu ile ayrıntılı bilgiye servis üzerinden ulaşılabilir.

Ümraniye Kia Servis Yedek Parça

En Yakın Kia Servis

En Yakın Kia Servis

Yeni teknoloji araçların mekanik bağlantıları oldukça karışıktır. Bu bağlantılar için yeterli ekipmanının serviste olması da önemlidir. Bu konuda yetkin olmayan bir servise araç teslimi yapılmamalıdır. Aracın aldığı hasardan daha fazla hasar almasına sebep olunabilir. Bu sebeple arıza anında en yakın Kia servisine başvurulmalıdır.

En Yakın Kia Servis