Ümraniye Mercedes Servisi

Ümraniye Mercedes Servisi

Ümraniye Mercedes servisi, İstanbul Ümraniye’de bulanan ve aracın genel bakım ve onarımlarından sorumlu yetkili servistir. Servis geniş bir araç hizmetine sahiptir. Servis içerisinde geniş bir tekniker kadrosu ve ekipman vardır. Servisin sunduğu hizmetler;

  • Kışlık bakımı
  • Periyodik bakım
  • Yedek parça
  • Bahar bakımı
  • Motor
  • Oto aksesuar
  • Akü
  • Elektrik
  • İç ve dış bakımlar

Ümraniye Mercedes Servisi

Ümraniye Mercedes Yedek Parça

Ümraniye Mercedes Yedek Parça

Yedek parça, araçların keyfi olarak ya da bir arıza anından değişmesi gereken parça yerine kullanılan parçaları kapsamaktadır. Yedek parça, aracın modelini ve performansını etkilemeyecek şekilde uyumlu parçalar tercih edilerek takılmalıdır. Aksi halde yanlış ve uyumsuz takılan yedek parça aracın performansının düşmesine sebep olacaktır.
Yedek parça firma standartlarında üretilmiş olmalıdır. Orijinal olmayan parçalar, araç satışı esnasında aracın değer kaybetmesine yol açacaktır.  Bunun yanında yedek parça, profesyonel bir kişiye taktırılmalıdır. Konu ile ayrıntılı bilgilere servis üzerinden ulaşabilir.

Ümraniye Mercedes Yedek Parça

Ümraniye Mercedes Servis Ücreti

Ümraniye Mercedes Servis Ücreti

Oto bakım hizmeti ile alakalı en çok gelen sorulardan biri servis ücretleridir. Öncelikle bilinmelidir ki bir oto servis, aracı görmeden araç sahibine servis ücreti belirtmez. Servise gelen araca gerekli bakımlar yapılır. Bakımlar yapıldıktan sonra aracın sorununun ne olduğu, araçta başka sorunların olup olmadığı tespit edildikten sonra fiyat bilgilendirilmesi yapılır. Arıza ve hasara uygulanacak onarımlar da ücrete dâhildir. Bu etkenler servis ücretini belli eden faktörlerdir.  Fiyat konusunda ayrıntılı bilgiye servis üzerinden ulaşılabilir.

Ümraniye Mercedes Servis Ücreti

En Yakın Mercedes Servis

En Yakın Mercedes Servis

Yeni araçlar, karmaşık çalışma sistemi ile karşımıza çıkmaktadır. Bu karmaşıklık beraberinde iyi bir servis bulmayı getirmektedir. Çünkü yeni araçlar ile daha önce çalışmamış olan bir servis, araca olumsuz sonuçlar bırakabilir. Bu anlamda yetkin ve marka model üzerinde çalışmış bir servis tercih edilmelidir. Genel manadan yetkili servisler, özel servislere oranla daha fazla araç bilgisi ve ekipman donanımına sahiptir. Bu uzmanlık ve bilgi araçların teslim edilmesi açısından, araç sahibine fayda sağlamaktadır. Aracın her hangi bir kaza veya arıza durumunda en yakın Mercedes servisine başvurulmalıdır.

En Yakın Mercedes Servis