Ümraniye Oto Sanayi En İyi Oto Servisi

Ümraniye Oto Sanayi En İyi Oto Servisi

İstanbul içerisinde yer alan Ümraniye oto sanayi merkezinde, araçların gerekli teknik ve mekanik tüm tamir işlemleri kalite standartları kapsamında araç sahiplerine sunulmaktadır. Atölyede hizmet veren her personel eğitim sertifikalarına sahip ve alanında uzman kişiler tarafından seçilmiştir. Servis içerisinde bakım, onarım ve değişim hizmetlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanılarak, hizmetin her model araca ulaşabilmesi sağlanmaktadır. 

  • Ümraniye oto sanayi merkezi içerisinde yer alan bakımlar hakkında teknik ekipler aracılığıyla bilgi alınmakta ve iletişim bilgileri üzerinden 7/24 hizmet sağlanmaktadır. 
  • Ümraniye oto sanayi merkezinin en önemli özelliği; firma standartlarında üretilmiş orijinal parçaları kullanması ve benzer araç servislerinde olmayan bakım ünitelerini içerisinde barındırmasıdır. 
Bunun Anlamı;
  • Bilgisayar destekli arıza tespit cihazları kullanılarak her arızanın hızlı bir şekilde çözüme kavuşması sağlanır.
  • Her araç için zorunlu kılınmış bakımlardan biri olan egzoz emisyon ölçümleri ile ilgili her türlü hizmeti Ümraniye oto sanayi merkezi, her araç sahibine ulaştırmaktadır. 
  • Marka model ayırt etmeksizin her araca periyodik bakım hizmeti vermekte ve bunu uygun fiyatlandırmalar ile araç sahiplerine sunmaktadır. 

Ümraniye oto sanayi merkezi

Ümraniye oto sanayi merkezi

Ümraniye oto sanayi merkezi; Lastik, elektrik, akü gibi araçların alması gereken bakımları sunmaktadır. Bu anlamda hizmet konusunda geniş bir bakım ağına sahiptir. Bu bakımların süreleri ve kullanılan ekipmanları birbiriyle aynı değildir. 

Ümraniye oto sanayi merkezinde bulunan servis yetkilileri, atölyeye gelen araçlara ilk olarak hasar tespiti yapmaktadır. Yapılan kontroller ve denetlemeler sonucunda aracın alması gereken bakımlara karar verilerek araç sahibinin ne kadar ücret ödeyeceği ile alakalı bilgiler verilmektedir. 

Ümraniye Oto Sanayi Bakım ve Onarım 

Servis içerisinde uygulanan bakımlar, araçların ihtiyacına yönelik verilmektedir. Bakım ve onarım konusunda serviste, araçlar için yapılmış bakım paketleri ve kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalar ile araç sahipleri, kaliteli hizmeti uygun fiyata yakalamakta ve mutlu müşteri sayısı artmaktadır. 
Şeffaf fiyatlandırma sayesinde ödeme konusunda herhangi beklenmedik bir durum yaşanmamakta aksine hizmet, yetkili ana bayilerden daha uygun fiyata araç sahiplerine verilmektedir. Bakım hizmetleri ve kampanyalar ile ayrıntılı bilgi için Ümraniye oto sanayi merkezine başvurularak bilgi alınmalıdır. 

Ümraniye oto sanayi merkezi