Ümraniye Renault Servis

Ümraniye Renault Servis

İstanbul'da yer alan Ümraniye Renault servisi, aracın her anlamda ihtiyaç duyduğu pek çok hizmeti içerisinde barındıran yetkili servistir. Servis içerisinde her alanda bakım ve onarım fırsatı sunulmaktadır. Bu bakımlar ve onarımlar;

  • Periyodik bakım
  • Kış ve bahar bakımı
  • Yedek parça
  • Akü ve değişimi
  • Motor
  • Elektrik
  • Mekanik bağlantılar
  • Oto aksesuar
  • Lastik değişimi
  • Genel bakımı

Ümraniye Renault Servis

Ümraniye Renault Servis Ücreti

Ümraniye Renault Servis Ücreti

Servis, araçlar için geniş bakım imkânları sağlayan bir hizmet alanıdır. Bu anlamda servise farklı pek çok dalda araç gelmektedir. Her aracın geliş amacı birbirinden farklıdır. Servis, aracın durumunu görmeden bir ücret bilgisi vermemektedir. Bu doğru değildir. Servis bakım aşaması sırasında ortaya çıkacak yeni sorunlar sonucunda verilen ücretin üzerine çıkılacaktır. Bu gibi durumların yaşanmaması açısından aracın ihtiyaç duyduğu her bakım ve onarım yapıldıktan sonra bir fiyat bilgisi verilir. Fiyat konusunda daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen servise başvurmalıdır.

Ümraniye Renault Servis Ücreti

Ümraniye Renault Periyodik Bakım

Ümraniye Renault Periyodik Bakım

Araçlar, sürekli hareket halindedir. Bu hareketlilik, bir bakım ile sürekli kontrol edilmelidir. Kontrol edilmediği takdirde aracın performansında sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sebeple araçlara belirli aralıklarla bakımlar yapılmaktadır. Bu bakımlar sayesinde araçlarda oluşan hasarlar tespit edilerek bakımları yapılmaktadır. Bakımlar sayesinde aracın performansını artmakta ve her seneye dinç girmesi sağlanmaktadır.
Periyodik bakım, aracın km sine bağlı olarak belirlenmektedir. Renault araçlar için, 10/15 bin km, sonrası için her 20 bin km bir periyodik bakımların yapılması gerekir. Konuyla ilgili dikkat edilmesi gereken durum, belirlenen kmye ulaşamayan araçlar periyodik bakım yaptırmaya gerek yok gibi algıya girmektedir. Bu yanlış bir tutumdur. Her araç yılda bir defa da olsa periyodik bakıma girmelidir. Ümraniye araç tamir servisi çalışmalarımızı yürütürken Ümraniye oto elektrik tamir işlemlerinizin de güvenceyle yapılmasını sağlıyoruz.

Ümraniye Renault Periyodik Bakım

En Yakın Renault Servis

En Yakın Renault Servis

Teknolojinin gelişmesiyle pek çok değişik bağlantılı araç çıktı. Bu araçların bakım ve onarımları genel olarak yetkili servislerde verilmektedir. Marka ve model konusunda olsun, yeterli ekipman olsun yetkili servisler daha fazla bilgi ve birikime sahiptir. Bu sebeple her hangi bir arıza anında Ümraniye Renault servisine başvurulmalıdır.

En Yakın Renault Servis