Ümraniye Skoda Servis

Ümraniye Skoda Servis

Ümraniye Skoda servis, aracın ihtiyacı olan her alanda aktif bir şekilde hizmet veren yetkili servistir. Servis, geniş hizmet dalına sahiptir. Servis içerisinde aracı bakım ve onarıma sokacak her türlü ekipman ve uzman kadro bulunmaktadır. Bunun yanında servisin sağladığı hizmetler;

  • Kış bakımı
  • Akü
  • Motor
  • Periyodik bakım
  • Bahar bakım
  • Elektrik bağlantıları
  • Yedek parça
  • Oto aksesuar
  • İç ve dış tüm bakım

 Ümraniye Skoda Servis

Ümraniye Skoda Servis Ücreti

Ümraniye Skoda Servis Ücreti

Gün içerisinde servise, pek çok arıza veya hasardan dolayı araç gelmektedir. Her aracın kendine göre bir sorunu vardır. Araca ayrıntılı bir bakım yapılmadan ücret belirtilmez. Bu yanlış bir tutumdur. Bunu hiçbir yetkili servis yapmamaktadır.  
Servis, önce aracın sorununu tespit eder. Araçta oluşmuş başka sorunlar varsa bu konuda bakımlar yapar. Ve en son konuyla ilgili araç sahibine fiyat bilgilendirmesi yapar. Araç sahiplerinin en çok sorduğu bu ücret konusu bu anlamda farklılık göstermektedir. Fiyat bilgisi almak isteyen araç sahipleri servis üzerinden iletişim sağlamalıdır. 

Ümraniye Skoda Servis Ücreti

Ümraniye Skoda Periyodik Bakım

Ümraniye Skoda Periyodik Bakım

Periyodik bakım, aracın ayrıntılı olarak incelenmesini sağlayan bakım hizmetidir. Bu hizmet ile araç yıl içerisinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışma gösterir. Periyodik bakım, uzmanlar tarafında ayrıntılı olarak yapıldığı için araçta oluşmuş veya oluşabilecek hasarlara önceden müdahale etme şansı bulunmaktadır. Bu sebeple araç sahiplerinin düzenli olarak takip etmesi gereken bakımlardan biridir.
Periyodik bakım km aralıklarına göre belirlenmektedir. Skoda araç için 15/20 taban olarak belirlenmekte ve sonrası için her 20 bin km bir tekrarlanmalıdır. Bunun yanında araç sahiplerinden en çok gelen sorulardan biride yıl içerisinde bu belirlenen kmyi dolduramayan sürücülerin bakımdan yararlanıp yararlanmayacağı ile ilgilidir. Km dolduramayan bu araç sahipleri, mutlaka yıl içerisinde bir defa da olsa bakım yaptırmalıdır. 

Ümraniye Skoda Periyodik Bakım

En Yakın Skoda Servis

En Yakın Skoda Servis

Yeni nesil araçların çıkmasıyla birlikte servis bulmak oldukça zorlaştı. Çünkü her servis, marka-model bilgisine sahip olmamakla birlikte, yeni motorlara bakım uygulaması yapma konusunda da geri kalmaktadır. Bu sebeple, kaza veya arıza anında en yakın Skoda servisine başvurulmalıdır. 

En Yakın Skoda Servis