Ümraniye Volswagen Servisi

Ümraniye Volswagen Servisi

İstanbul Ümraniye’de bulunan Volkswagen servis, aracın arıza veya kaza anından ihtiyaç duyduğu teknik bakımlardan sorumlu yetkili servistir. Servis içerisinde hizmet veren pek çok bölüm vardır. Servisin araç sahiplerine sunduğu bölümler;

  • Yedek parça
  • Bahar bakımı
  • Periyodik bakım
  • Kış bakımı
  • Motor ve bağlantı
  • Elektrik ve bağlantı
  • Mekanik bağlantılar
  • Oto aksesuar
  • İç ve dış genel bakım

Ümraniye Volswagen Servisi

Ümraniye Volkswagen Servis Ücreti

Ümraniye Volkswagen Servis Ücreti

Servis, araçların ihtiyaçlarına göre hizmet imkânı sunmaktadır. Bu ihtiyaçlar araçların, durumuna ve arıza sorununa göre değişiklik göstermektedir. Servise gün içerisinde sayısız araç giriş yapmaktadır. Her giren aracın sorunu ve ödediği ücreti birbirinden farklıdır. Çünkü araçlar da oluşan sorunlar birbirinden farklılık göstermektedir. Servise antifriz sıvısı için gelmiş bir araç ile motor bakımı almaya gelmiş bir aracın ücretlerinin aynı olması beklenilecek bir durum değildir. Servis yetkilileri, aracı genel bir tarama ve bakım aşamasına almaktadır. Sorunlar ayrıntılı olarak tespit edildikten sonra bir ücret belirtilmektedir. Bu sebeple konuyla ilgili ayrıntılı bilgi servis üzerinden alınmalıdır. Ümraniye araç tamir servisi işlemlerimizde Ümraniye oto elektrik ve elektronik servis işlemlerinizde aracınızın tüm bakımları yapılmaktadır.

Ümraniye Volkswagen Servis Ücreti

Ümraniye Volkswagen Periyodik Bakım

Ümraniye Volkswagen Periyodik Bakım

Periyodik bakım, araçların performans için alması gereken rutin bakımlardan biridir. Bu bakımlar ile araçlar ayrıntılı olarak incelemeye tabi tutulmaktadır. Yapılan bakımlar araç ve sürücü güvenliği için önemli bir yer tutmaktadır. Bakımlar sırasında araçta oluşmuş veya oluşmaya yüz tutmuş pek çok sorun tespit edilmekte ve onarımı sağlanmaktadır.
Periyodik bakım Volkswagen araçlar için 10/15 km taba olmak üzere her 20 bin km bir yapılmaktadır. Yıl içerisinde bu km dolduramamış araçlar, yılda bir defa da olsa periyodik bakım yaptırarak aracını kontrol altına almalıdır.

Ümraniye Volkswagen Periyodik Bakım

En Yakın Volkswagen Servis

En Yakın Volkswagen Servis

Yeni nesil araçlar, bilgi ve donanım isteyen sistemlerle üretilmektedir. Bu anlamda servisin bilgisi ve donanımı çok önemlidir. Herhangi marka model bilgisi olmayan bir servise araç teslimi yapılmamalıdır. Araç bakım konusunda daha fazla motor görmüş ve fazla ekipmana sahip servis tercih edilmelidir. Bu sebeple, en ufak kaza veya arıza anında en yakın Volkswagen servisine başvurulmalıdır. Ümraniye oto sanayi işlemleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

En Yakın Volkswagen Servis